Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Kontakt

ORZAPAK Sp.z o.o.
40-238 Katowice,   
ul.Pawła Chromika 5A 
woj.śląskie 

Tel.: 32/726-75-51
Tel.: 0-512-353-916
e-mail: orzapak@orzapak.pl

O Firmie


Firma ORZAPAK powstała w 2005 roku i działa nie przerwalnie do dzisiaj. Firma ORZAPAK sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą kebabów , restauracji , pizzerii, lokali gastronomicznych, domów weselnych, hoteli, zakładów mięsnych, sklepów, zakładów produkcyjnych oraz instytucji państwowych.

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów, oferujemy szeroki asortyment opakowań jednorazowych, środków higienicznych, środków czystości oraz asortymentu do pakowania różnych rzeczy.. Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie swoich klientów więc jesteśmy elastyczni do ich potrzeb. Od wielu lat specjalizujemy się w nadrukach indywidualnych. Od chwili powstania stale rozwijamy się, by swoją wiedzą i doświadczeniem jak najlepiej służyć swoim Klientom. Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty najlepszej jakości, dostosowane do najbardziej zróżnicowanych i zmieniających się oczekiwań. Tworzymy produkty na specjalne życzenia oraz sprowadzamy produkty niszowe według preferencji Klienta. Doradzamy przy doborze odpowiednich opakowań standardowych oraz tych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Służymy szczegółową informacją i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Naszymi atutami jest fachowość, solidność oraz rzetelność w obsłudze Klientów. Cechuje nas mobilność i elastyczność pod względem dostaw. Wszystko to sprawia, że stale powiększamy krąg zadowolonych Klientów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakup w naszym sklepie.

   
Witryna stworzona na platformie